Üyeliğiniz boyunca sorun yaşamamak için lütfen internet tarayıcınızın çerez(COOKIE) işlevinin açık olduğuna emin olun!

Üyelik Formu

Aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz üye olabilirsiniz.


Giriş Yap - Şifreni mi unuttun?

YazarOkur Site Kuralları

1- Sitemizde aynı kişi birden fazla hesap açamaz. Böyle durumlarda kişinin tüm hesapları silinir.

2- Hakaret eden kullanıcılar engellenir ve varsa hesapları silinir. Ağır hakaretin sorumluları savcılığa şikayet edilir. Sitemiz en basit hakaretleri bile kabul etmemektedir.

3 – Sitemizde reklam yapmak yasaktır. Sosyal medya hesapları dahil.

4 – Sitemiz şüpheli gördüğü yorumları onay sayfasına gönderir ve bu tarz yorumlar yorum yazan kişi tarafından pembe olarak görünür. Bu tarz yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Lütfen yorumu tekrar tekrar göndermeyiniz.

5 – Konu ile ilgili olmayan tamamen sohbet amaçlı yorumlar 24 saat sonra otomatik olarak silinmektedir. Uzun tutulan sohbetler de ilgili kişilerin hesapları engellenir. Lütfen sohbet yorumlarınızı hesabınızdaki sohbet sayfasına taşıyınız.

6 – Çok kısa ve konu hakkında yetersiz yorumlar 24 saat sonra otomatik olarak silinmektedir.

7 – Çok fazla yazım hatası bulunan yorumlar sistem tarafından onay sayfasına gönderilmektedir. Bu tarz yorumlar yetkili tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Yazım hatası çok fazla olan yorumlar silinebilir.

8 – Onaylı üyelerimiz üye olmayanların yorumları onaylayabilir ya da silebilirler. Kurallara uymayan yorumları onaylayanların ya da kurallara uygun yorumları silenlerin yetkisi kaldırılır.

9 – Sitemizde ileri giden, konu ile ilgili olmayan tartışmalar yasaktır. Tartışmaya dahil olanların hesapları bir süreliğine engellenir, devam edenlerin ise hesapları tamamen silinir.

10 – Sitemizde iletişim bilgilerini paylaşmak yasaktır. Lütfen telefon, e-posta adresi ya da benzeri iletişim bilgilerini paylaşmayınız.

11 – Farklı sitelerden içerik paylaşmak kesinlikle yasaktır. Paylaşanların hesapları engellenmektedir.

12 – Sitemizde tamamen büyük harfler ile yorum yazmak, uzatmalı kelimeler(coookkk gibi) kullanmak, abartılı özel karakterler kullanmak yasaktır. Bu tarz yorumlar direk olarak silinmekte, sıklıkla yapılması durumunda ziyaretçi ya da üye engellenmektedir.

yazarokur.com © 2024